Nuk dime nese e ka bere qellimisht, por Mo’nique, aktorja amerikane e nderuar me cmimin Golden Globe, si interpretuesja me e mire femer,jo protagoniste, eshte shfaqur ne ceremoni me nje fustan ngjyre ari te cilin pasi e ngriti ‘padashje’ shfaqi per te gjithe te pranishmit, kembet plot me qime.

Aktorja qeshte si e cmendur ne kete moment, ne fakt pamja ishte vertete shokuese.

Plot humor dhe ironike, aktorja teper e mbushur, mbante veshur nje fustan qe me dekolte shume te hapur, i gjate deri ne fund te kembeve.

Deri ketu cdo gje ishte shume mire, ‘skandali’ ndodhi kur aktorja ngriti fustanin deri ne gju.

Dukej sikur ajo kishte muaj qe nuk perdorte asnje menyre per te pastruar kembet e saj plot qime./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here