Aktorja e famshme, Monica Belluci, sa vjen e zbukurohet. Ndonese 52-vjeçare linjat e saj trupore janë veçse për lavdata, shkruan Indeksonline.

Edhe pse më në moshë ajo nuk heziton të provokojë me asetet e saj. Së fundi ajo ka pozuar në një bluzë transparente.

Ndryshe, Bellucci shquhet për guximin e saj dhe jo rrallë ka tregur thuajse të gjitha nga vetja e saj.12

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here