Bukuroshja e gjithë kohërave, Monica Beluchi, shijon freskinë mesdhetare, diellin dhe plazhin, në një mënyrë tepër evropiane – topless.

Monika e ka thënë zakonisht se kohës nuk mund ti bësh asgjë.

Trupi i saj është i përsosur. Nëse dikush ka ndonjë ankesë për gjoksin e saj, të dashur zotërinj ankuesish mos harroni se Monika ka 46 vjet. Kënaquni për fundjavë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here