Monës sot i jepet lamtumira e fundit, yjet të pikëlluar për humbjen e sajLajmi për vdekjen e Monës, nënës së këngëtareve Adelina dhe Zanfina Ismaili u përhap me shpejtësi të madhe dhe solli pikëllim të madh te miqtë dhe fansat e artisteve të njohura.

Mona megjithëse gjithmonë prapa skenës ishte shtylla kryesore e sukseseve të vajzave të saj.

Yje të shumtë përmes rrjeteve sociale u shprehën të pikëlluar për humbjen e saj duke thurur fjalë të mëdha për Monën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here