Taylor Momsen ka hequr rrobat dhe paraqitet krejtësisht lakuriqe në videoklipin e ri muzikor të grupit të saj.

Ish-ylli i serisë “Gossip Girl” që është shndërruar në një rokere të rebelizuar, tregon krejtësisht trupin e saj në videon e këngës “Under the Water”

Momsen është e njohur për dëshirën e saj për të befasuar me veprimet e saj dhe për të vendosur grim të rëndë dhe veshje që zbulojnë trupin.

Videoja e re e 19-vjeçares është e xhiruar në bardhezi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here