Në Los Angelos në edicionin e 53 të Grammy Awards artistët më të mirë të vitit kanë habitur dhe entuziazmuar publikun me kërcimet dhe koreografinë mahnirtëse.

Gwyneth Paltrow në foto ka performuar me ‘Forget You’ me Cee –lo Green I veshur si një pallua i cuditshëm me shumë ngjyra me muskuj të fortë e me syze dielli, Katy Perry ka zbritur në skenë me një ritëm të shkëlqyer romantic, Rihanna me një skenografi zjarri ndërsa Justin Bieber ka kënduar me vajzën e Will Smith, Jaden.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here