Ajo është një nga moderatoret simpatike të ekranit shqiptar gjithashtu emër i lakuar në showbiz për lidhjen e saj ose jo me këngëtarin Butrint Imeri.

Jemi mësuar që bukuroshen Kiara Tito ta shohim bionde, por duket se këtë herë ajo ka ndryshuar model flokësh dhe tashmë është kthyer në brune.

“Kthehem në natyrale. Biondet nuk ishin të këndshme”,- shkruan moderatorja krahas fotos. Nuk dihet ende se kur do t’i rikthehet ekranit moderatorja simpatike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here