Kryefjala e këtij viti padyshim që kanë qenë dasmat vip.

Ftesat, fustani vendi, fotot për këto dasma kanë pushtuar faqet e të përditshmeve dhe gjithashtu edhe rrjetet sociale.

Por duket se gjithnjë ka diçka për të thënë dhe për të rregulluar. Duket se tek ftesa e Getoarit dhe Marinës, moderatorja shqiptare Ornela Bregu ka pikasur detajin e emrin, që Geti e ka vendosur atë përpara të Marinës.

Megjithatë sërish ajo ka komplimentuar çiftin duke uruar për dasmën që do të jetë më 10 shtator./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here