Moderatorja dhe modelja e njohur Aida Yespica feston sot 37-vjetorin.

Me këtë rast, ne ju sjellim disa foto të Aidas, që tregojnë pse ajo është bërë aq e njohur.
PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here