Ajo ka hapur rrugë për një brez të ri të modeleve.

Ashley Grahama me anë të ekspozimit të trupit të saj ka dhënë mesazhe të sigurta edhe për femrat që kanë mbipeshë, shkruan dailymail

Modelja ngacmoi të gjithë me paraqitjen e saj të fundit, në xhirimet për Vogue Italia, dhe këto imazhe ajo i ndau me fansat në Instagram.

30 vjeçarja dukej mahnitëse dhe shumë seksi me stilin e saj të veçantë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here