Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina, nuk di të ndalet, ajo është kthyer me foto provuese në Instagram shkruan GazetaBlic

Marina asnjëherë nuk harron të tregoj vendin se ku është dhe çfarë bënë, ku së fundmi ka publikuar fotografin të cilën i ekspozon të pasmet gjigante.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here