Ka modele të shumta shqiptare të cilat po arrijnë të korrin sukses ndërkombëtarisht.

E natyrisht se bukuria e vajzave shqiptare gjithmonë do të jetë e pranishme.

Por një nga modelet më të kuruara nga Perëndia padyshim se është Bernarda Islamaj.

Mjafton të vizitosh profilin e saj në Instagram dhe të kuptosh se e bukura thjeshtë nuk ka fund.

Modelja nuk është prej atyre që dëshiron të marrë vëmendjen e të tjerëve përmes zhveshjes apo skandaleve, por përmes pozimeve përplot elegancë.

Sykaltër, e kuruar në çdo detaj, Bernarda thjeshtë u lë pa frymë kur shikoni mirë fotografitë që ka realizuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here