Daphne Joy po i shijon si mos me mirë rrezet e diellit.Ish- e dashura e reperit të famshëm duket shume skesi në bikini të bardha.

Joy edhe më tej vazhdon të deklarohet si beqare, dhe jetën e saj private di ta ruajë bukur shumë larg medias rozë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here