Kritika mbi modelen pakistaneze, Veena Malik për pozimin e saj nudo në kopertinën e revistës indiane, FHM.

Imazhe të cilat, kanë krijuar zemërim në vend, jo vetëm nga pozimin nudo, por edhe nga një tatuazh që ajo mbante në trup, i cili kishte tre shkronja ISI( inicialet e agjencisë sekrete pakistaneze).

Ndërkohë, 33 vjecarja ka mohuar gjithcka, duke thënë se fotot janë bërë me fotoshop. Nuk kam pozuar asnjëherë nudo në jetën time, do t’i drejtohem ligjit për këtë shpifje“- ka deklaruar modelja. Por vetë drejtori i revistës ka deklaruar se fotot janë të vërteta dhe mund ta tregojë këtë gjë./BalkanWeb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here