Mishëron ëndrrën e ndaluar, gruaja me forma e cila përfshihet nga dallgët. Për këtë arsye Ria Antoniou është zgjedhur protagoniste e kalendarit 2018 For Men Magazine.

E lindur në Greqi por e adoptuar në Itali, bukuroshja bionde pasi ka pozuar për Playboy dhe Esquire tregon format e saj në një miks erotizmi dhe fashion.

Çdo muaj kalendari tregon një histori, look-u i modeles ndryshon por edhe pozat e saj.

Ria preferon qershorin, ku sensualiteti arrin në maksimum. Në poza të tjera ajo inspirohet nga Marilyn Monroe siç është muaji shkurt.

E konsideruar një nga dhjetë femrat më të bukura Antonoiu tregon që vetëm bukuria nuk mjafton. “Janë shumë të rëndësishme karakteri dhe personaliteti”, shprehet ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here