Ajo është një nga supermodelet më të njohura në botë.

Dhe Ashley Graham bëri një paraqitje të shkëlqyer në Festivalin e Modës në Australi natën e të enjtes, shkruan Daily Mail.

31-vjeçarja i ka lënë pak vend imagjinatës, teksa pozoi në tapetin e kuq me një fustan të zi transparent me dantella.

Ajo ekspozoi të brendshmet e saj dhe format e kolme, për të cilat edhe shquhet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here