Ajo u bë e famshme falë një reality shou, por tashmë emri i saj kërkohet nga shumë agjenci modelingu.

Katie Salmon është kthyer një VIP tashmë.

Dhe si e tillë, ajo ndiqet shpesh nga paparacët, siç ka qenë rasti i fundit ku është fotografuar duke u puthur në publik me të dashurën e saj.1 2 3 4 5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here