Modelja Jilly Johnson mund të cilësohet pa frikë si një nga më jetëgjatat në kopertinat e revistave të modës.
Ajo është 58-vjece dhe ende ka sukses në tregun e modës.
Modelja dhe aktorja ka pozuar së fundmi, pas 10 vjet pushimi, për një revistë veshjesh intime, ku kritika e ka vlerësuar për paraqitjen si të ishte një modele e re.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here