Gjatë kësaj jave, në New York është zhvilluar një ndër ngjarjet më të rëndësishme të modës, New York Fashion Week.

Përveç fotografit tonë të njohur Fadil Berisha, në këtë organizim kanë qenë të angazhuara edhe modelet Marigona Dragusha dhe Orjeta Hoxha.

Pas bashkëpunimit të mëhershëm me modelen Zana Krasniqi, shtëpia e modës “Sherri Hill” ka zgjedhur dy modelet e reja shqiptare, për të prezantuar veshjet e koleksioneve të reja.

Në këtë sfilatë kanë parakaluar edhe dy motrat e Kim Kardashian, ndërsa ngjarjen e ka ndjekur edhe Kim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here