Modelet e çizmeve të vitit 2017 Çizmet e dimrit të 2017 janë të larta mbi gju. Cuissardes janë sinonim i sensualitetit. Perfekte në kombinim me minifund, pantallona të ngushta, dhe kanë fuqinë të vënë në dukje këmbët dhe të zgjasin trupin.

Nga modeli i të sheshtave prej kamoshi, në versionin me rrok me takë kuadrate. Ja disa prej modeleve më të pëlqyera të stinës së ftohtë.

Të çmuara
Të sofistikuara dhe super shik, modeli i Charlotte Olympia është një shpërthim stampash kaleoidoskopike të frymëzuara nga galaksia. Aquazzura synon lëkurën e zezë të qëndisura me perla dhe kristale të shndritshme që i japin vlerë trupit dhe kanë një takë komode.

Modelet e çizmeve të vitit 2017 Esenciale
Elegante dhe me karakter si modeli i Dolce dhe Gabbana. Jo më pak shik është edhe propozimi i Stuart Vveitzman që zgjedh një nuancë të hapur të grisë për versionin e saj të butë me push në krye dhe takë katrore.

Modelet e çizmeve të vitit 2017

Grintoze
Një shpërthim glamour dhe mjaft seksi është versioni i Valentino në ecovernice të zezë të shndritshme me takë mesatare ose të gjerë.

Modelet e çizmeve të vitit 2017

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here