Ngjyra e kesaj stine eshte bluja elektrike, zbuloni si ta vishni dhe kujt i shkon.

Harrojeni te zezen, per shume sezone, mbase edhe prej gjithmone, ngjyra dominuese e sezonit dimeror, vjeshte-dimer 2012/13 lind nen shenjen e blu elektrike.

Ngjyra blu eshte ngjyra e momentit, ja perse eshte e rendesishme te dini si ta vishni dhe kujt i rri bukur. Bluja nuk eshte nje ngjyre e lehte per tu mbajtur por ekzistojne kombinime te cilat ju ndihmojne per ta veshur kete ngjyre dhe per tu dukur perfekte.

Fillimisht nese bluja nuk ju shkon me ngjyren tuaj te lekures, por gjithsesi deshironi te jene ne mode me tendencat, besojuni me mire aksesoreve, nga canta, kepucet etj. Bluja elektrike eshte ideale per ti hedhur pak piper nje mbremjeje elegante, duke zgjedhur nje fustan apo nje fund te kombinuar.

Nese jeni bionde apo keni sy ngjyre te hapur mund te perdorni blune elektrike kur ju te deshironi. Ne te kundert nese keni floke geshtenj eshte me mire te mos ekzagjeroni. Natyrisht, mund te luani edhe me materialet.Bluja elektrike shoqerohet shume mire me te zezen, keshtuqe keshilla eshte: per te qene sa me te rafinuar koordinoni nje fustan blu me aksesore total black!/ikub/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here