Me format e saj tejet seksuale bën shpeshherë bujë me daljet publike prej stilit të veçantë të veshjes, por këtë herë ajo ka çuar në një tjetër nivel paraqitjen e një personazhi të famshëm.

Këngëtarja e muzikës rep, u paraqit me gjoksin zbuluar në një sfilatë në javën e modës në Paris.

Nicki Minaj ishte e ftuar speciale në sfilatën e stilistit Haider Ackermann, transmeton Telegrafi.

Ajo kishte një veshje mjaft elegante dhe mbante një palë syze të mëdha, por vëmendja e të gjithë fotografëve të pranishëm ishte padyshim diku tjetër.

Ndryshe, 34-vjeçarja është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat pritet t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. 19 20 21 22 23

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here