Misse Beqiri shijon në maksimum pushimet verorMisse Beqiri ka filluar ta shfrytëzojë në maksimum pushimin veror. Bukuroshja kosovare e martuar me portierin e Manchester United, Andres Lindegaard, Misse Beqiri, po shijon në maksimumin pushimin veror.

Ajo ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet duke u kënaqur në një plazh. Lindegaard dhe Beqiri janë prindër të një djali.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here