Kujdes kur ecni në plazhet me rërë të Miamit se mund të josheni nga bukuroshja finlandeze, Miss Universe 2012.

Missi 21-vjeçare, Sara Yasmin Chafak ka shfaqur trupin e saj të mrekullueshëm gjatë pushimeve me të dashurin e saj.

Bukuroshja e mrekullueshëm Sara i detyrohet bukurisë së saj, nënës së saj finlandeze dhe të atit maroken.

Ajo u rrit në Finlandë, punon si një model, studion marketingun ndërkombëtar dhe flet pesë gjuhë të huaja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here