Miss Shqipëria 2013 përzgjedhje të vajzave edhe nga KosovaTë hënën më 27 prill në restorantin Golden në Prishtinë, do të organizohet përzgjedhja e bukurosheve për Miss Shqipëria 2013.

Ngjarja që organizohet nga Petri Bozo, sjell në kryeqytetin e Kosovës stafin e Miss Shqipëria.

E pranishme do të jetë edhe Kleoniki Delijorgji, Miss Shqipëria 2012, ndërsa prezantuese do të jetë Adelajd Xhamani.

Të gjitha vajzat e interesuara për të konkurruar dhe për të provuar fatin e tyre për t’u zgjedhur Miss Shqipëria 2013 mund të kontaktojnë organizatorët në numrin kontaktues të telefonit: 044 557 644.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here