Miss Gjermania fejohet me djalin nga PejaBukuroshja kosovare, Albijona Muharremaj i ka dhënë fund beqarisë. Miss Gjermania nga viti 2015 është fejuar me kosovarin nga Peja, Rexhep Bajraktari.

Me një ceremoni zyrtare, Albijona dhe Rexha i kanë ndërruar edhe rrathët duke ndërruar kështu edhe statusin e tyre.

Çifti simpatik ishin një kohë në lidhje pasi që të dy jetojnë në Gjermani duke vendosur që tani ti japin kahje tjetër lidhjes së tyre.

Miss Gjermania fejohet me djalin nga Peja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here