Mirsa Kerceli bëhet nënë për herë të dytë Që nga koha kur u martua, këngëtarja Mirsa Kerceli e la shumë anash skenën muzikore shqipe.

Angazhimi shumë i madh më familje e i vogël me muzikë, ka bërë që këngëtarja të kujtohet dhe dëgjohet vetëm përmes hiteve të vjetra, shkruan lajmi.net

Së fundmi, ajo u përmend nga mediet për faktin se së bashku me bashkëshortin dhe djalin u zhvendosen në Kanada.

Ndërsa, tani Mirsa na dha lajmin e mirë. Ajo është në pritjen e ëmbël dhe shumë shpejt do bëhet nënë për herë të dytë.

Këtë gjë, këngëtarja e ka treguar përmes fotografive të hedhura në rrjetet sociale.

mirsa

Gjinia e fëmijës nuk dihet akoma por momentin se kur do i vije në jetë fëmija, këngëtarja me siguri po e pret pa durim!/Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here