Mirsa e dashuruar Këngëtarja Mirsa Kërçeli deklaron“Jam e dashuruar dhe po ndihem shumë e lumtur me atë që po e përjetoj”.

Këngëtarja ka zbuluar per te gjithe adhuruesit e saj se të dashurin me të cilin është në lidhje prej dy vjetësh, e njeh që nga klasa e parë e shkollës fillore.

Por, Mirsa Kërçeli ka refuzuar të zbulojë më shumë detaje për lidhjen e saj, duke theksuar se kështu preferon edhe i dashuri i saj.

4 KOMENTET

  1. suksese je ma e mira po a je qika e Selvetit.
    ju dua përzemërsisht.

  2. oj mirsa zemer je shum e fort du shum shum une te pelqej shum tye vallai du shum loqki kiss eki prej me je nga zineta thaqi qaooo e dashurrrrrr

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here