Aktorja e re kosovare, Mirlinda Bajralia ka filluar një projekt me regjisorin Stiven Spielberg si dhe është duke bashkëpunuar me producentë të “Warner Brothers”.

Bëhet fjalë për një film që quhet “Killer” dhe i përket zhanrit horror, producentët e të cilit do të jenë Stiven Spielberg nga ‘Warner Bros’, të cilët edhe e kanë blerë këtë projekt.

Në një intervistë për Bluetooth ajo tha se aktualisht ishin duke punuar në këtë film se janë duke u bërë disa mbledhje në Los Angeles, në të cilat do të caktohet se si do menaxhohet i tërë projekti.

4 KOMENTET

  1. Urime Mirlinda të dëshiroj suksese dhe të gjitha të mirat.Gëzohem që edhe ne shqiptarët kemi talenta të aktrimit.

  2. Kërkoj falje se e ngatërrova emrin.Desha të shkruaj Mirlinda e jo Majlinda

  3. ne shqiptaret ne individualitet jemi te papare e ne grup te padukshem, Linda-Mirlinda Bajralia po shifet se eshte nje yll, i uroj nga zemra shendet, jete te gjate dhe suksese ne sferen qe ajo e ka synuar, te lumte Linda

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here