Mirjeta Shala bëhet nënëModelja Mirjeta Shala është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellur në jetë një djalë, shkruan arbresh.info

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet Mirjeta, e cila ka postuar një fotografi në të cilën ka shkruar “Mirësevjen te Nëna dhe Babi. Bardh Neza, të duam shumë djali ynë i vogël. 08.03.2017”, ka shkruar ajo përrbri fotos.

1

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here