Ata prej 3 vjetësh po jetojnë një histori të bukur dashurie.

Dhe ja ku jane dhe sot, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani duke shijuar suksesin në muzikë dhe ditët e nxehta të plazhit.

Foto të reja të ciftit kanë nisur të qarkullojnë. Në foto vihen re pushjet franceze që cifti ka shkëmbyer në bregdet, duke dëshmuar dhe njëherë se ata të dy, Miriam dhe Alban janë të pandashëm, ngado. /BalkanWeb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here