MAKëngëtarja Miram Cani dhe i dashuri i saj, Alban Skenderaj, kanë performuar mbrëmë në Londër, në “O2 Arena”.

Të dy duket se kanë shijuar shumë këtë mbrëmje, pasi pas përfundimit, nëpërmjet rrjeteve sociale e kanë vlerësuar si të ‘’mrekullueshme”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here