mirjamcanialbanskenderajAjo aktualisht është e zhvendosur në Tiranë, ku është një nga trajneret më simpatike të spektaklit të talenteve “The Voice”. Marrëdhënia e saj me Alban Skënderajn po shkon më së miri e duket se edhe për një kohë të gjatë çifti nuk planifikon dasmë. Të paktën kështu janë shprehur të dy shpesh kur u është bërë kjo pyetje në media. Por së fundmi, ato që kanë tërhequr vëmendjen e shumë fansave të këngëtares së njohur janë disa foto të fëmijëve të postuara në Facebook-un e saj. Postimi i tyre ka bërë që shumë njerëz të mendojnë se ndoshta Miriam është në pritje të një fëmije, apo se ka dëshirë të bëhet nënë. Megjithatë, ky mbetet thjesht një supozim dhe dëshirë e fansave, pasi nga njerëz të afërt rreth saj nuk pohohet diçka e tillë.  MAPO

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here