miriam-cani2Pak kohe me pare ra ne sy te mediave, e veshur me fustan te bardhe, duke u bere imazh publicitar i sallonit te nuserise “Lili Sposa”, por kur do te vesh vertete fustanin e nuserise, kengetarja Miriam Cani?

“Shume shpejt besoj. Kete gjene e marteses ne nuk duam ta shohim si stres. Ne bashkejetojme prej 5 vitesh dhe ndajme gjithcka bashke. Keshtu qe asgje nuk do te ndryshonte. Eshte dicka qe do ta bejme per kenaqesine tone, si kurorezim i dashurise qe kemi me njeri-tjetrin. Pra, sic e thashe, se shpejti!”, ka shpjeguar Miriami per “Revisten Paloma”, dhe ka thene se dasma do te jete e vecante dhe me plot surpriza.

Projekti i saj i fundit “Ti se di perse”, nje krijim i Alban Skenderaj, eshte pelqyer mjaft nga fansat dhe Miriami ka treguar se tani eshte duke punuar ne Gjermani ne realizimin e verzionit anglisht, krahas disa projekteve te tjera muzikore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here