Miriam CaniKëngëtarja Miriam Cani u ka uruar javë të mbarë të gjithëve me një imazh në të cilin bukuroshja shfqet e pagrimosur.

E veshur në të zeza, Miriami ishte në veturë e nisur për diku dhe dukej e bukur sa më ska, shkruan lajmi.net.

Të rralla janë artistet tona që marrin ‘guximin’ të dalin pa make up në publik, por Miriami publikoi një foto të tillë në këtë mëngjes.Këngëtarja është e martuar me Alban Skënderajn dhe si frut të dashurisë së tyre kanë vajzën Ameli.

Miriam Cani

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here