Miriam Cani në prag të lindjes Miriam Cani që në edicionin e fundit të ‘X FACTOR ALBANIA’, deklaroi se është shtatzënë me bashkëshortin e saj, Alban Skenderaj.

Këngëtarja është në përfundim të shtatzanisë dhe në rrjetet sociale është publikuar një foto e saj në prag të lindjes, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

“Dhe atëherë kur dielli po lindë, duket se një jetë e re lindë poashtu…” ishte mbishkrimi i lezetshëm i Miriamit në foton e postuar në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here