Miriam Cani fsheh barkun sërishKëngëtarja Miriam Cani ndryshe nga koleget e saja shatëzëna të cilat shfaqnin barkun cdo ditë, ajo e fsheh.

Këngëtarja kishte dalë në selfie me bashkëshortin e saj Alban Skëndrerajn dhe sërish fshehu barkun transmeton Kosova Sot Online.

Përndryshe, Miriami tregoi se është shatatëzënë në edicionin e sivjetshëm të X FACTOR.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here