Miriam Cani e thjeshtë dhe plotë elegancëMiriam Cani, është ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. E thjeshtë dhe plotë elegancë, Miriami me fytyrën e saj prej engjulli i bën të gjithë për vete.

Ajo së fundmi ka publikuar në profilin e saj në Facebook një foto me një fustan të kuq, u rrezaton vetëm shkëlqim.

Padyshim, se këngëtari Alban Skenderaj është me fat që ka një të dashur si Miriami.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here