Miriam Cani dhe Ameli shijojnё diellin e TiranёsKёngёtarja dhe vajza e saj 3 muajshe, Ameli janё duke shijuar rrezet e para tё diellit nё prag pranvere nё Tiranё.

Çifti i njohur bashkё me pjesëtaren mё tё re tё familjes, Ameli, janё kthyer nё Tiranw muajin e fundit, ku Albani lansoi dhe kёngёn e tij tё re, Unё dhe Ti.

Edhe pse ai po vazhdon udhёtimet e punёs, Miriam ka qëndruar nё Tiranё ku me siguri ditёt janё mё tё ngrohta se sa nё Gjermani.

“E dua mё shumё se jetёn”, shkruan Miriam krahas fotos pёr tё bijёn.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here