Fotot e fundit të publikuara nga modelja Kejvina Kthella kanë ndëzur rrjetin.

Ajo gjithmonë kujdeset që të nxjerrë në pah linjat e saj trupore. Por fansat e kanë sulmuar në këto foto me bikini.

“Mir që ke b*th, se tru ke munges të theksuar”, i shkruan ai. Ndërkohë modeles nuk i ka kaluar ky koment dhe ka vendosur që t’i përgjigjet: “shum problem e kam ket pjes ke te drejt. Po ti qe je i zgjuar me sa pal tru komenton?”.

Kjo nuk është hera e parë që Kejvina përplaset me fansat. Madje shpesh herë ajo  ka bllokuar opsionin e komenteve për fansat.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here