Që ajo është një nga modelet dhe femrat më seksi në botë, tashmë nuk ka dyshime.

Por, Miranda Kerr e ka vërtetuar edhe një herë tjetër këtë gjë, teksa është shfaqur në një set fotografish për koleksionin e fundit të të brendshmeve të Victoria Secret.

Bashkëshortja e aktorit të famshëm Orlando Bloom, në këto foto shfaqet më e nxehtë se e kurrë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here