Miranda Kerr ka gjetur shpirtin binjak Një tjetër romancë lulëzoj. Miranda Kerr u pa bashkë me të dashurin e saj të ri, Evan Spiegel të dielën dorë për dorë.

Supermodelja 32 vjeqare dhe milarderi 25 vjeqar ishin veshur thuajse identik dhe dukeshin shumë të këndshëm në tregun lokal të fermerëve në Los Angelos.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here