Miranda Kerr fejohet me Evan Spiegel Miranda Kerr dhe Evan Spiegel janë fejuar.Supermodelja 33 vjeçare zbuloi lajmin se ajo është fejuar me themeluesin e rrjetit Snapchat në llogarinë e saj në Instagram, transmeton Klan Kosova.

“I thashë po”, ka shkruar Miranda, duke e treguar edhe unazën e saj të mrekullueshme me gur diamanti.

Kjo do të jetë martesa e dytë e saj, pasi që ajo ishte më parë në një marrëdhënie me Orlando Bloom dhe ata kanë një djalë së bashku me emrin, Flynn.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here