Miranda Kerr ekspozon këmbët e seksiAjo është një nga modelet më të njohura të industrisë dhe Miranda Kerr këtë e ka epitet e ka dëshmuar në një ngjarje në Tokio.

32-vjeçarja ka treguar këmbët e saj të pafundme me një fustan të shkurtë të qëndisur teksa mori pjesë në promovimin e pijeve të gjigantit ‘KURO ‘, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Ish-ëngjëlli i ‘Victoria’ Secret’ u pa edhe duke ngrënë perime të ziera dhe mish gjatë kësaj ceremonie.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here