Miranda Kerr “shëtit” në mbarë botën aq shumë për punë sa që është e pamundur ta shohim në të njejtin vend.

Modeja 29-vjercare natën e kaluar u rikthye më vendlindjen e saj, Austali, ku ishte e pranishme në mbrëmjen e modës “InStyle and Audi Women of Style Awards”.

Ajo dukej e mrekullueshme me një fustan të bardhë të hapur dhe me një buzëqeshje të këndshme në fytyrë që nuk i ikën asnjëherë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here