44Ajo është e zonja në profilin e saj të lartë në fushata dhe zotësinë në sfilata. Dhe Miranda Kerr e tregon këtë sërish për fushatën e re të “Wonderbra”.

Ajo tregon trupin e saj të modeles në të brendshme, teksa pozon para flash-it të aparatit. 33-vjeçarja flirton me kamerën për fotot e saj të fundit me gjigantin e veshjeve intime.

Miranda përfaqëson këtë markë të famshme që prej vitit 2014 dhe fushata e fundit e saj dëshmon se ajo vazhdon të jetë sërish në krye si modele.
556677

Miranda Kerr Flaunts Figure in New Wonderbra Photos Top model Miranda Kerr is back for a new campaign from lingerie brand, WonderBra. The Australian babe, who recently covered Harper’s Bazaar US, flaunts her toned body in a mix of bra and panty sets, slip covers as all as loungewear. With her hair in bombshell curls and makeup perfectly flawless, Miranda is a sight to see. FYI, Miranda is wearing CYE Designs jewelry in the images. 75596 EDITORIAL USE ONLY

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here