Miranda Hashani dhe Visar Rexhepi kanë sjellë videoklipin e duetit të tyre “Itinerar”.

Me këtë këngë dyshja ishte paraqitur në festivalin “Kënga Magjike 2011”.Videoklipi i kësaj kënge është realizuar nga produksioni “Fabrika”.

Më poshtë mund ta shikoni klipin “Intinerar”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here