angelina_jolieAngelina Jolie po merakos perhere e me shume miqte e saj per shkak te kilogrameve qe ajo humbet cdo dite e me shume.

Sipas tyre ne nje interviste dhene per “National Enquirer”, Jolie eshte bere aq e lehte sa i duken shume qarte kockat dhe duhet bere dicka sa me pare, para se shendeti i saj te shkaterrohet plotesisht. Aktorja i la te gjithe me goje hapur ne muajin prill kur po xhironte filmin “Salt”, por tashme ceshtja po behet serioze.

Angelina ka humbur kile te tjera qe nga ajo periudhe dhe kete problem nuk mund ta mbaje me te fshehur. Shkaku kryesor duket se eshte kriza qe ka prekur ciftin. “Nje lufte e madhe po zhvillohet mes saj dhe Brad Pitt tyre. Sa me shume largohen ajo aq me pak ha”, shprehen miqte e ciftit me te njohur te Hollywood-it.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here