foto (1)U përfol gjatë për përleshjet e Tunës me Sonin dhe Alketen e “X Factor Albania”, burime të Indeksonline, bëjnë me dije se prezatuesja e këtij programi televiziv, po bënë çmos që të “rregullojë” raportet me Tunën.

Në rrjetin social facebook, po qarkullojnë foto të ndryshme, ku shihet së bashku Alketa dhe Tuna. Burimet tona tregojnë se nuk ekziston ndonjë raport i mirë i Tunës me Sonin dhe Alketen, porse kjo e fundit po mbron imazhin e show programit që ajo udhëheq.

“Nuk ekziston ndonjë raport i mirë mes tyre, megjithatë ato duan që në sy të publikut të duken mikesha”, ka thënë burimi i afert me Tunen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here