Minogue nuk po martohet Aktorja Dannii Minogue ka mohuar spekulimet se planifikon të martohet me të dashurin e saj, regbistin Kris Smith.

Smith është ndjekur nga paparacit në një dyqan stolish, duke nxitur spekulime se po planifikon t’i propozojë martesë të dashurës së tij.

“Ai është parë në një dyqan stolish dhe të gjithë janë entuziazmuar.

Ai më thirri dhe më tha duke pëshpëritur: ‘Më fal zemër, por unë po kërkoja të blej një orë’. Unë qesha…”, ka shpjeguar Dannii.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here